Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

Inżynier Automatyk

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta z branży technicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Automatyka. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i konstruowanie układów sterowania maszyn.
  • Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego.
  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi.
  • Prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych.
  • Modernizację istniejących stanowisk produkcyjnych w ramach procesu ciągłego doskonalenia.
  • Udział w projektach uruchamiania i optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn.

Nasz Klient Zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, która jest liderem w swojej branży.
  • Wysokie standardy pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów i świadczeń.
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Wiedzę z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania.
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych.
  • Znajomość automatyki przemysłowej, wiedzę na temat elektrotechniki, elektroniki.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC ze szczególnym uwzględnieniem sterowników Eaton, Beckhoff, Siemens, Mitsubishi.
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń, programisty sterowników lub w służbach utrzymaniu ruchu.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji