Inżynier Automatyk

Moltton

Legnica, dolnośląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Współuczestnictwo w fazie wdrażania nowych projektów oraz zmian w wyrobach
  • Nadzór nad modernizacjami automatyki maszyn i urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie w usuwaniu awarii zagrażających realizacji planu produkcyjnego
  • Wparcie w analizie awarii i rozwiązywaniu przyczyn błędów pracy automatyki maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Znajomość programowania robotów przemysłowych,
  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Duże możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton