Opis stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w zakresie automatyki, robotyki, elektryki bądź pokrewne;
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w zakładzie przemysłowym na stanowisku związanym z automatyką przemysłową;
  • umiejętność programowania sterowników PLC oraz systemów wizualizacji Siemens;
  • znajomość metodologii Lean i SMED,
  • doświadczenie w inżynieringu i w realizacji wdrożeń technologicznych;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn;
  • umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność;
  • samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim.

U nas zyskasz:

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • bony i paczki świąteczne,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa),
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju osobistego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy