Inżynier automatyk

Michael Page

Jarosław, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, jednego z kluczowych producentów opakowań poszukuję doświadczonego Automatyka, który wesprze firmę w realizowaniu zwiększającej się stale liczbie projektów. Ponadto klient gwarantuje dalsze możliwości rozwoju kariery zawodowej przy spełnieniu określonych warunków.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji, napraw, modernizacji i zapewnienie części zamiennych systemów sterowania w zakładzie;
* Serwis przyrządów pomiarowych;
* Opracowywanie koncepcji kluczowych remontów wanien, automatów i zestawiarni w tym wybór wykonawców, koordynacja firm zewnętrznych;
* Zabezpieczenie części zapasowych do systemów sterowania;
* Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych na podległych obszarach;

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe, techniczne na kierunku Elektronika, Automatyka lub pokrewne;
* Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji grupy I i II;
* Znajomość układów napędowych serwo i VSD;
* Dobra znajomość rozproszonych systemów sterowania, sterowników PLC Siemens/ Allen Bradley;
* Dobra znajomość języka angielskiego;
* Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka w firmie produkcyjnej;

Oferujemy

* Praca w firmie o rozpoznawalnej marce;

* Realizowanie ciekawych, istotnych dla klienta projektów;

* Możliwość rozwoju kariery zawodowej w obecnej organizacji;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Jarosław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page