Inżynier Automatyk

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego posiadającego zakład produkcyjny w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER AUTOMATYK

Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy doświadczonego automatyka do doskonalenia programów PLC.

Jeżeli masz wiedzę z tego zakresu i chcesz zrobić krok do przodu w karierze zawodowej - skontaktuj się z nami.

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu oraz wsparcie produkcji w rozwiązywaniu poważniejszych problemów i usuwaniu awarii,
  • nadzór nad konfiguracją i ciągłym doskonaleniem programów PLC, CNC,
  • analiza przyczyn źródłowych awarii oraz definiowanie działań korekcyjnych,
  • udział w odbiorach maszyn,
  • optymalizacja pracy linii produkcyjnych przy nowych uruchomieniach,
  • tworzenie kopii zapasowych oprogramowania,
  • opracowywanie instrukcji kalibracji oraz instrukcji uzupełniających do działań prewencyjnych,
  • definiowanie części zamiennych do maszyn,
  • szkolenie elektryków oraz automatyków.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 4 lata doświadczenia w programowaniu lub projektowaniu lub uruchamianiu systemów sterowania i automatyki,
  • dobra znajomość języków programowania sterowników PLC,
  • umiejętność usuwania awarii z obszaru automatyki oraz elektryki,
  • umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną, rysunek, schematy elektryczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi elektrycznych urządzeń pomiarowych,
  • znajomość obsługi komputera, programów MS Office,
  • znajomość narzędzi jakościowych takich jak 5WHY, FMEA, Ishikawa,
  • znajomość zasad Preventive Maintenance,
  • umiejętność raportowania wskaźników UR.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do kontaktu!

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria