Inżynier Automatyk - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem, montażem i uruchamianiem przemysłowych systemów sterowania automatyki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier AutomatykMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • projektowanie systemów sterowania
  • tworzenie algorytmów działania systemów sterowania
  • programowanie sterowników logicznych
  • tworzenie aplikacji wizualizacyjnych dla paneli operatorskich
  • tworzenie dokumentacji technicznej systemów sterowania
  • serwis systemów automatyki
  • uruchamianie obiektów przemysłowych i maszyn
  • prowadzenie przeglądów systemów sterowania
  • optymalizacja działania istniejących systemów
  • kontakt z klientem, szkolenia operatorów
  • praca stacjonarna i na obiektach

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – wyższe w zakresie automatyki lub elektrotechniki
  • znajomość zasad projektowania i uruchamiania napędów z falownikami oraz serwonapędów np. SIEMENS, SEW
  • umiejętność programowania sterowników PLC, w szczególności SIEMENS i/lub Allen Bradley będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość środowiska projektowego Step 7, TIA Portal i/lub RSLogix 5000 (będzie dodatkowym atutem)
  • zdolności i umiejętności organizacyjne
  • zdolności i umiejętności analityczne i diagnostyczne
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • aktualne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV i uprawnienia w zakresie pomiarów (będzie to dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w  firmie z branży automatyki przemysłowej o zasięgu międzynarodowym
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • doskonalenie zawodowe i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • bardzo przyjazną atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.