Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2018.

Inżynier Automatyk

71-627 Szczecin, zachodniopomorskie

BIC ELECTRIC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Programowanie systemów automatyki

Wsparcie inżynieryjne w tworzeniu systemów przemysłowych dla firm dystrybucyjnych, logistycznych i produkcyjnych.

Czy jesteś gotowy wykorzystać swój talent w międzynarodowych projektach i pomóc nam w tworzeniu rozwiązań przemysłowych dla znanych firm?

Wraz z BIC Electric i naszym Działem Inżynierii będziesz stanowił część rozwijającej się rodzinnej firmy o skandynawsko-polskich korzeniach. Podróżując po całym świecie przez ponad 100 dni w roku,

w zależności od projektu, będziesz uczestniczył w tworzeniu systemów przemysłowych we współpracy z kolegami na różnych stanowiskach i z różnych kultur.

Zakres obowiązków:

• Programowanie przemysłowych systemów automatyki.

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej za pomocą dedykowanych programów n.p.: PC SCHEMATIC.

• Wsparcie w charakterze asystenta kierownika robót lub instalatora w miejscach realizacji projektów na terenie całej Europy.

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności:

•Wykształcenie z dziedziny elektrotechniki, automatyki lub podobne.

•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (oficjalny język w firmie BIC Electric)

•0-3 lat doświadczenia.

•Praktyczna wiedza lub zainteresowanie systemami sterowanymi za pomocą sterowników PLC.

•Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie lub doświadczenie w złożonych systemach i projektach instalacji elektrycznych, jak również:

•Wiedza z zakresu automatyki i interfejsów PLC/SCADA.

Chciałbyś dołączyć i przyczynić się do sukcesów naszej firmy?  Jesteś dobrze zorganizowany i chcesz się zaangażować w nasze projekty? Przekonaj nas, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko! Wyślij swoje zgłoszenie wraz z CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Termin składania aplikacji upływa 22 marca 2018 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Jeśli twoje CV zostanie wybrane, czeka Cię rozmowa telefoniczna, a następnie 2 rozmowy kwalifikacyjne – ogólna rozmowa dotycząca doświadczenia zawodowego, podejmowanych w przeszłości zadań technicznych oraz projektów, a następnie kolejna, końcowa tura, w którą zaangażowana będzie większa liczba osób.

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Top management , Praca IT - Programowanie / Analizy