Inżynier Automatyk / Robotyk

NB Polska Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do wyjątkowego zespołu inżynierów, który będzie kreować zaawansowane procesy technologiczne w fabrykach okien VELUX.

Poszukujemy Inżyniera Automatyka / Robotyka, Automatyka, Inżyniera Procesu oraz Koordynatora Wsparcia Technicznego. Przyłącz się do teamu pasjonatów i stań się częścią rewolucji technologicznej Jutra

  • Stabilna międzynarodowa firma o skandynawskiej kulturze pracy
  • Wieloletnia strategia automatyzacji i robotyzacji
  • Kompleksowe projekty techniczne
  • Własna automatyzacja i współpraca z topowymi integratorami
  • Różnorodność aplikacji i procesów
  • Możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań i realnego wpływu na procesy

Szeroki pakiet benefitów

  • Świeże owoce i jogurty
  • Pakiet medyczny
  • Wczasy pod gruszą
  • MultiSport
  • Paczki na święta
  • Ubezpieczenie zdrowotne i na życie

Główne zadania:

  • Prowadzenie projektów związanych z automatyzacją produkcji oraz integracją nowych rozwiązań, w tym zrobotyzowanych
  • Wprowadzanie modernizacji i usprawnień w maszynach produkcyjnych oraz stanowiskach zrobotyzowanych
  • Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach inwestycyjnych Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Wsparcie utrzymania ruchu w zakresie automatyki i robotyki przy skomplikowanych problemach
  • Nadzór nad bazą kopii zapasowych programów robotów i sterowników
  • Ocena bezpieczeństwa maszyn
  • Przekazywanie wiedzy i edukacja techników oraz praktykantów / uczniów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka lub pokrewne)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracy na stanowiskach zrobotyzowanych (Kuka, Fanuc, UR)
  • Umiejętność obsługi i programowania robotów przemysłowych (Kuka, Fanuc, UR)
  • Umiejętność programowania PLC oraz HMI (Siemens – wymagane, inne mile widziane)
  • Umiejętność programowania systemów napędowych z falownikami i serwonapędami (głównie Siemens)
  • Umiejętność czytania oraz rysowania schematów elektrycznych
  • Wiedza na temat budowy i działania układów pneumatycznych
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i kultura komunikacyjna
  • Umiejętności i chęci do uczenia innych oraz do rozwoju własnych kompetencji

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane podania.

Prezentacja firmy

VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis