Inżynier Automatyk / Programista PLC

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1145621

Dla Naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Bochni, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Automatyka / Programisty PLC do działu Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:

  • Programowanie sterowników PLC - głównie Siemens,
  • Diagnostyka usterek, awarii i ich usuwanie w zakresie sterowników PLC,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i interwencyjnych,
  • Wdrażanie rozwiązań ograniczających przestoje maszyny.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrą znajomość sterowników PLC i zagadnień z obszaru automatyki,
  • Znajomość układów sterowania maszyn,
  • Wykształcenie techniczne - wyższe mile widziane,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06-14, 14-22, 22-06.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów,
  • Pracę w bardzo nowoczesnym zakładzie,
  • Umowę o pracę,
  • Systemy szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Jeśli to oferta interesująca dla Ciebie wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy