Inżynier automatyk - Programista PLC S7

Trenkwalder

Marki, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Marki
Obowiązki:
  • wykonywanie diagnostyki usterek (w tym również modyfikacja sterowników i elementów programowania) maszyn oraz prowadzenie prac naprawczych, przeglądów okresowych,
  • optymalizowanie procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania,
  • rekomendowanie zmian, pisanie instrukcji i wprowadzanie modyfikacji,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów,
  • uczestniczenie w projektach technicznych oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz higieny i dyscypliny pracy na własnym stanowisku pracy.

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu,
  • dobre umiejętności związane z programowaniem sterowników PLC (Siemens 7)
oraz diagnostyki usterek maszyn,
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym,
  • doświadczenie w eksploatacji rozdzielni SN i NN oraz znajomość napędów (silniki synchroniczne i asynchroniczne, falowników itp) i znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • aktualne uprawnienia SEP pow. 1 kV.

  • Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach,
    • pracę w międzynarodowej firmie z realnymi możliwościami rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • możliwość rozwoju kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi pracownikami.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

    Więcej ofert pracy od tego pracodawcy