Inżynier Automatyk (m/f) - branża spożywcza

Michael Page

Marki, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji żywności, do działu Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Inżyniera Automatyka. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie optymalnej gotowości do pracy wszystkich zautomatyzowanych maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji żywności, posiadająca zakład produkcyjny pod Warszawą, który jest jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących żywność w Europie.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie gotowości do pracy wszystkich maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • Programowanie sterowników PLC
  • Odpowiedzialność za sprawną diagnostykę urządzeń przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i programistycznego
  • Realizowanie zadań serwisowych z zakresu Automatyki w pełnej zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi
  • Uczestniczenie oraz inicjowanie projektów związanych z optymalizacją technologii oraz procesów
  • Branie udziału w realizacji nowych projektów inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne (Automatyka, Robotyka)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka w branży produkcyjnej
  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza z zakresu Automatyki, Automatyzacji lub Robotyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki, nastawienie na rozwój

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, dającej możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Dogodną lokalizację zakładu produkcyjnego (bliskie okolice Warszawy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Marki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page