Inżynier Aplikacyjny (technologie dla branży wod-kan)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129812

Naszym Klientem jest znana międzynarodowa firma dostarczająca rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej. W związku z rozwojem oddziału w Polsce, firma poszukuje Kandydatów na stanowisko Inżyniera Aplikacyjnego.

Zakres obowiązków:
  • Dobór urządzeń technologicznych dla stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków oraz innych instalacji przemysłowych.
  • Sporządzanie ofert i utrzymywanie kontaktów z Klientami.
  • Doradztwo techniczne.
  • Opracowanie podstawowej dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • Wiedza w zakresie stosowania i doboru pomp do transportu wody i ścieków. Umiejętność analizowania układów pompowych.
  • Wiedza w zakresie technologii uzdatniania wody lub oczyszczania ścieków. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu w tym zakresie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Obsługa programu ACAD w zakresie podstawowym.

Oferujemy:
  • Atrakcyjna płaca podstawowa + premia roczna.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz karta sportowa.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy