INŻYNIER APLIKACYJNY /półprzewodniki i komunikacja bezprzewodowa/

JM elektronik Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki. Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

www.jm.pl

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – informatyka, elektronika lub pokrewne/znajomość asortymentu Microchip będzie dodatkowym atutem/
  • Znajomość podstaw programowania w języku C dla platform firmy Microchip - AVR/PIC/ARM-Cortex
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z kontrahentami oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku konstruktora
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Główne zadania:

  • Bliska współpraca z działami R&D Klientów firmy pod kątem doboru właściwych rozwiązań (półprzewodniki i komunikacja bezprzewodowa)
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla Działu Handlowego oraz Klientów mające na celu omówienie produktów pod kątem ich cech, funkcjonalności i płynących z tego korzyści
  • Wsparcie techniczne projektów Klientów ze szczególnym uwzględnieniem obszaru półprzewodników i komunikacji bezprzewodowej
  • Budowa strategii promocji wybranych linii produktowych
  • Rozwój kompetencji w przydzielonym obszarze
  • Dbanie o doskonały wizerunek JM elektronik na rynku

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w firmie z niemal 30-letnią historią
  • Aktywne wsparcie Menedżera Produktu
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w elektronice poprzez udział w szkoleniach produktowych organizowanych w Polsce i za granicą
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: