Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Inżynier Aplikacji/Tester Aplikacji

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Tworzenie, testowanie i weryfikacja aplikacji do układów sterowania
  • Analiza i opis wymagań systemu dla aplikacji
  • Tworzenie planu rozwoju aplikacji
  • Analiza, ocena i prowadzenie raportów zmian w aplikacji
  • Specyfikowanie, prowadzenie i zatwierdzanie testów modułów, aplikacji oraz testów funkcjonalnych SW/HW
  • Współpraca z kierownikiem projektów, system inżynierem elektronikiem

Wymagania

  • Wykształcenie: techniczne (inżynier lub magister inżynier) (informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie: minimum 4 lata na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tworzeniem aplikacji dla systemów sterowania i automatyki, inżynierii systemów elektronicznych
  • Znajomość tradycyjnych metod i narzędzi do tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla kontrolerów mikroprocesorowych i/lub sterowników PLC (np. C/C++, PLC)
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji i systemów automatyki

Wymagania

Mile widziane

  • Mile widziany j. niemiecki
  • Znajomość normy EN50128 lub odpowiadającej z innych branży (automotive, aerospace itp.)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo - idealnie dla systemów sterowania w pojazdach szynowych (TCMS) lub podsystemach takich jak hamulce, HVAC, kontrola drzwi, przetwornice pomocnicze itp.
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych (Ethernet, CANopen, MVB etc.)
  • Znajomość środowisk do tworzenia oprogramowania wg. standardu IEC61131 (np. ASCET, CodeSys, Matlab Simulink lub inne bazujące na modelu fizycznym)
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą kolejową

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja