Inżynier aplikacji i ofertowania

PHILOGIC Sp. z o.o.

Trzebinia k Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PhiLogic Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku automatyki, specjalizującą się w projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu. Nasze urządzenia pracują w zakładach na całym świecie. Specjalizujemy się w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zapytań ofertowych,
  • Uczestnictwo we wstępnym przygotowaniu konceptu,
  • Komunikacja z klientem w celu uściślenia wymagań i założeń technicznych,
  • Pozyskiwanie ofert cząstkowych od dystrybutorów,
  • Tworzenie kosztorysu i oferty technicznej,
  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych.
  • Testowanie dobranych w ofercie rozwiązań technicznych
  • Wstępne opracowanie konceptu rozwiązania w środowisku Solidworks 3D

Wymagania jakie stawiamy kandydatom na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność projektowania w środowisku Solidworks 2D/3D w stopniu podstawowym
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego oraz umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej w tym języku,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie,
  • Szanse rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy przez szkolenia oraz kontakt z najnowszymi technologiami w automatyce,
  • Udział w ciekawych projektach dla największych producentów z branży motoryzacyjnej na całym świecie,
  • Dodatkowe benefity: (pakiet multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma Philogic Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się budową maszyn i urząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting