Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Inżynier AKPiA_HVAC

Miejsce pracy: ELEKTROWNIA TURÓW

województwo dolnośląskie

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja projektów dotyczących systemów automatyki i/lub instalacji niskoprądowych
  • Wspieranie kierownika robót oraz ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu przy realizacji projektu
  • Analiza wymagań kontraktowych w zakresie wyrobów i/lub usług i przygotowanie zestawu danych dotyczących dostarczanych wyrobów i/lub usług
  • Koordynacja i techniczny nadzór realizacji projektu w zakresie dostaw
  • Kontrola prac podwykonawców/zespołu monterskiego zgodnie z wymogami umowy
  • Śledzenie na bazie harmonogramu kontraktowego postępów robót
  • Terminowe przekazywanie inwestorowi i podwykonawcom aktualnej dokumentacji niezbędnej do wykonania i odbioru robót na budowie
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac
  • Udział w zatwierdzaniu protokołów rzeczowo - finansowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia kierunkowego, w specjalności automatyka/elektryka/energetyka
  • Uprawnienia budowlane, mile widziane
  • Doświadczenia w pracy na budowach, mile widziane
  • Znajomości systemów automatyki
  • Uprawnienia SEP dozorowe, mile widziane powyżej 1 kV
  • Znajomości struktur układów automatyki (z czego się składają, czemu służą)
  • Umiejętności koordynacji działań podwykonawców – współpraca z kilkoma podwykonawcami/dostawcami
  • Znajomości procesów realizacji kontraktów (kontrola harmonogramu, kosztów, jakości wykonania, rozruchów, odbiorów)
  • Obsługa MS Office (Word, Excel)
  • Gotowość do delegacji służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i/lub zdobycia doświadczenia do uprawnień zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy