Opis stanowiska pracy

Do projektu stworzenia oprogramowania dla nowego hardware poszukujemy programistów wyspecjalizowanych w tworzeniu sztucznej inteligencji z doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań z zakresu machine learning.

Obowiązki:
· Rozwój funkcjonalności od strony backend,
· Zarządzanie kierunkiem rozwoju systemu,
· Analiza kodu i ulepszanie go,
· Współpraca z Product Ownerem
· Współpraca z zespołem
· Debugging

Wymagania

· przynajmniej 2 lata doświadczenia
· Umiejętność pracy w metodologii Scrum/Agile
· Język angielski na poziomie komunikatywnym
· Praktyczna znajomość algorytmów Machine Learning
· Doświadczenie pracy z narzędziami JIRA
· Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Git

Technologie:
· Python
· R
· Umiejętność pracy w zespole
· Dobra komunikatywność
· Deep learning

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Złożenie oferty oznacza zgodę na uczestnictwo w drugim etapie - tj. spotkania z panelem celem weryfikacji kandydatury.

Prezentacja firmy

FoxGym jest zaawansowanym systemem treningowym, który działa w hybrydowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
25 000PLN - 35 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy