Inż./mgr inż./dr inż. mechanik o specjalności BUDOWA MASZYN

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kwalifikacje

  • wykształcenie z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • bardzo dobra znajomość i praktyczne zastosowanie Inventor oraz AutoCad,
  • znajomość oraz praktyczne zastosowanie programów wspomagających projektowanie Metodą Elementów Skończonych, np. Ansys lub inne,
  • język angielski minimum dobry (w mowie i piśmie), inny język obcy (dodatkowy atut),
  • prawo jazdy kat. B (B+E dodatkowy atut),

Doświadczenie

Doświadczenie idealne: projektowanie konstrukcji maszyn elektrycznych, praca w biurze konstrukcyjnym w charakterze konstruktora mechanika, technologa lub przy produkcji maszyn elektrycznych. Doświadczenie w kontaktach z klientami (dodatkowy atut).

Akceptujemy również kandydatów bez doświadczenia oraz osoby, które jeszcze studiują pod warunkiem, że spełniają pozostałą część w/w kwalifikacji.

Cechy charakteru

Samodzielność, punktualność, odpowiedzialność, terminowość realizacji powierzonych zadań, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę, otwartość na zdobywanie wiedzy.

Zakres obowiązków

Praca w biurze konstrukcyjnym. Opracowywanie ofert techniczno-handlowych, opracowywanie koncepcji i założeń konstrukcyjnych modeli i prototypów maszyn elektrycznych, obliczenia mechaniczne, termiczne, przepływów (analityczne lub MES), udział w procesie produkcji, udział w badaniach laboratoryjnych oraz późniejsza analiza wyników badań. Kontakty z podwykonawcami, koordynacja realizacji projektów oraz kontakty z klientami.

Oferujemy ciekawą i stabilną pracę, np. przy opracowywaniu napędów elektrycznych dla elektromobilności. Pomagamy w rozwoju zawodowym i naukowym (prace doktorskie, habilitacje), oferujemy możliwość uczestnictwa w licznych konferencjach, seminariach, szkoleniach oraz targach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny,
  • CV ze zdjęciem,
  • kopia dyplomu (nie dotyczy studiujących),

należy składać w ośrodku:

Instytut „Ł-Komel”, ul. Moniuszki 29, 41-200 Sosnowiec lub za pomocą przycisku "aplikuj"

Prezentacja firmy

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis