HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Inwentaryzacje

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych
Miejsce pracy: Kaiserslautern, Niemcy
!Rozpoczęcie projektu styczeń 05.01-09.02.19r!
Wymagania:
*sumienność
*zręczność
*prawo jazdy kat.B (miłe widziane)

Obowiązki:
• skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych,
• obsługa urządzenia do skanowania towarów

Oferujemy:
• ciekawą pracę
• praca dla par, znajomych, rodzin,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS,
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech,
• Codziennym wsparcie Koordynatora z Polski.

Kontakt: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.