Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Inwentaryzacja 25-26 WRZEŚNIA ŁÓDŹ

łódzkie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą:

Inwentaryzacja w supermarkecie Łódź
Numer referencyjny: IW/0617/LDZ

Obowiązki:
Liczenie i wykładanie towaru (prawdopodobieństwo liczenia również działu chłodnego),
Drobne prace porządkowe.

Wymagania:
Dyspozycyjność w dniach 25-26.09 w godzinach nocnych (od 22:00 do 5/6 rano dnia następnego),
Odpowiedzialność i skrupulatność,
Zaangażowania.

Oferujemy:
Opiekę doradcy,
Atrakcyjną Stawkę godzinową,
Inwentaryzację nocną w markecie przy ul. Piłsudskiego w Łodzi w dniach 25-26.09.

Prosimy o dołączenia do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne