Investment (Senior) Manager OZE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Investment (Senior) Managera.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka należąca do jednego z największych funduszy inwestycyjnych na Świecie, dla której poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Investment (Senior) Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zakup projektów OZE na poziomie około 1GW.

Opis stanowiska

  • przygotowanie strategii działania i analizy celów w obszarze M&A
  • odpowiedzialność za kompleksowe przygotowanie i koordynację transakcji zakupu projektów OZE
  • nawiązanie oraz rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej
  • prezentacja dokumentów przed komitetem inwestycyjnym
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi doradcami (usługi due dilligence)

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne)
  • minimum 3-5 lat doświadczenia w przeprowadzaniu procesów M&A (mile widziane doświadczenie w sektorze OZE)
  • udokumentowany sukcesy w zakresie transakcji M&A
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru M&A
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • samodzielne stanowisko z możliwością wpływu na rozwój organizacji
  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonałą lokalizację biura
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page