Investment Manager (Nieruchomości komercyjne - Fundusz)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nieruchomości komercyjnych oraz udział w transakcji kupna-sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz posiadający nieruchomości komercyjne w stolicy oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych, generujących dochód w kategorii biurowce, obiekty handlowe, magazynowe, inne;
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z agencjami zajmującymi się sprzedażą w/w nieruchomości;
  • Wizytacje, analiza i rekomendowanie strategii negocjacji w/w nieruchomości;
  • Udział w procesie transakcyjnym: przygotowywanie ofert, nadzór nad procesem due diligence, formułowanie rekomendacji i wniosków, pozyskiwanie finansowania dłużnego;
  • Działania związane z uczestnictwem firmy w rynku inwestycyjnym w nieruchomościach komercyjnych;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy, zaangażowanymi w proces kupna-sprzedaży nieruchomości.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z transakcjami kupna-sprzedaży nieruchomości komercyjnych (3-5 lat doświadczenia);
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (stała współpraca z osobami anglojęzycznymi);
  • Zdolności analityczne i syntetycznego komunikowania wniosków/rekomendacji;
  • Rozumienie jakie czynniki decydują o sukcesie ekonomicznym z inwestycji w nieruchomości;
  • Umiejętność analizy umów dotyczących nieruchomości (umowy najmu, umowy związane z usługami itd.);
  • Pracowitość i dociekliwość;
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów;

Oferujemy

  • Pracę po stronie prężnie rozwijającego się funduszu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page