Investment Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie wszelkich kalkulacji, wymaganych do podjęcia decyzji inwestycyjnych (realizacji projektów deweloperskich oraz kupna istniejących obiektów). Stanowisko może szczególnie zainteresować osoby z firm doradczych, chcące przejść na stronę inwestora lub kandydatów, którzy dobrze czują się w pracy z modelami finansowymi i są zainteresowani pracą w szerszym niż dotychczas zakresie zadań.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, prestiżowej spółki z branży nieruchomości komercyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Inwestycyjnego.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz kalkulacji niezbędnych do podejmowania decyzji inwestycyjnych
  • Przygotowywanie, modyfikowanie oraz rozwijanie modeli finansowych
  • Kontrola budżetów inwestycyjnych, analiza wyników oraz raportowanie odchyleń
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji, wymaganej do przeprowadzania transakcji zakupu lub sprzedaży
  • Wsparcie procesów due diligence
  • Analiza sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych (pozyskiwanie danych, ocena zmian, poszukiwanie trendów)
  • Odpowiedzialność za kontakt z brokerami nieruchomości oraz konsultantami z firm doradczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze analiz inwestycyjnych, wycen lub transakcji zakupu i sprzedaży spółek / nieruchomości
  • Doświadczenie w pracy z modelami finansowymi - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość branży nieruchomości komercyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w zespołach doradczych (Valuation & Modelling, Capital Markets, M&A)
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
  • Proaktywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość uzyskania premii rocznej
  • Zatrudnienie w postaci umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • System kafeteryjny
  • Bardzo dobrze zlokalizowane biuro (Centrum)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page