Investment Analyst

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta - globalnej spółki świadczącej usługi w branży nieruchomości, oferującej szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Analityka ds. Inwestycji na Rynku Nieruchomości. Osoba na stanowisku będzie wspierać zespół ekspertów do spraw Inwestycji w Nieruchomości w procesach sprzedaży oraz nabywania nieruchomości komercyjnych poprzez dostarczanie analiz, raportów oraz rekomendacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z dziedziny finansów/nieruchomości)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziedzinie analizy finansowej i / lub biznesowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1 warunek konieczny)
  • Doskonałe umiejętności techniczne z naciskiem na MS Excel i VBA
  • Silne, dogłebne umiejętności analityczne
  • Osoba zorientowana na szczegóły i proaktywna

Zakres obowiązków:

  • Codziennie wsparcie zespołu inwestycyjnego
  • Opracowywanie, utrzymywanie i ciągłe doskonalenie strategicznych narzędzi do modelowania finansowego
  • Zapewnienie dogłębnej analizy wszystkich aspektów inwestycyjnych, które mogą wpłynąć na wartość transakcji
  • Pomoc w przygotowywaniu analiz i raportów do założeń budżetowych oraz planowania długofalowego
  • Opracowywanie biznes planów, wycen i prezentacji dla obecnych i potencjalnych nowych Klientów
  • Wykonywanie badań rynku, analiz rynku i analiz porównawczych

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/B2B
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji
  • Kreatywne oraz międzynarodowe środowisko pracy
  • Zaangażowanie w międzynarodowe projekty i współpraca z ekspertami rynku nieruchomości
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zajęcia językowe
  • Szkolenia oraz kursy
  • Praca w centrum Warszawy ;)
Devire Devire Devire Devire