Opis stanowiska pracy

 INTERNISTA LEKARZ SPECJALISTA LUB W TRAKCIE SPECJALIZACJI

Poszukujemy Lekarza NTERNISTĘ  lub w trakcie specjalizacji do współpracy w prywatnej przychodni LEKARZE Z POWOŁANIEM, w pobliżu stacji metra Wilanowska i Uczelni Łazarskiego, w Warszawie.

Wizyty tylko prywatne.

Gwarantujemy zadowolenie finansowe, wynagrodzenie do negocjacji! Zapewniamy promocję Lekarzy oraz zapewniamy Pacjentów.

Elastyczny czas pracy.

Umowa na działalność. Prowizja od Pacjentów.

Oferujemy pracę dobrze płatną, spokojne miejsce pracy w miłym zespole i dobrej lokalizacji.

W naszej przychodni mieści się dobre zaplecze socjalne: kuchnia wyposażona w komplet sprzętu AGD oraz ogródek letni, w którym można wypocząć, gdy jest ładna pogoda. Oferujemy również łazienkę z prysznicem do dyspozycji.

Kontakt pod numerem telefonu: 501 156 430. Proszę dzwonić dopiero po godzinie 20:00 lub w weekend.

Wymagania

  • specjalizacja lub w trakcie specjalizacji
  • dyplom lekarza
  • prawo wykonania zawodu
  • obowiązkowe ubezpieczenie OC Lekarza

Prezentacja firmy

Prywatna Przychodnia LEKARZE Z POWOŁANIEM Warszawa Mokotów przy Metro Wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
dowolny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewniamy zadowolenie finansowe możliwość negocjacji wynagrodzenia elastyczny czas pracy różne formy umowy do uzgodnienia dobra lokalizacja przy Metro Wilanowska w Warszawie zapewniamy promocję Lekarzy zapewniamy Pacjentów miły zespół współpracownik
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia