International Growth Director - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży nowych technologii, poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko:

International Growth DirectorMiejsce pracy: Warszawa

Głównym celem stanowiska jest wsparcie Zarządu Grupy w nadzorowaniu działalności kilkunastu międzynarodowych spółek  poprzez współpracę z zarządami podległych spółek w obszarze operacyjnym i strategicznym.

Zadania:

  • Operacyjna współpraca z członkami zarządów spółek lokalnych, wsparcie w strategicznych projektach i decyzjach.
  • Dbałość o skuteczną komunikację pomiędzy spółkami oraz Zarządem Grupy. Zarządzanie relacjami.
  • Monitorowanie wykonania poszczególnych P&L podległych spółek.
  • Inicjowanie i odpowiedzialność za wdrażanie międzynarodowych projektów rozwojowych oraz optymalizacyjnych.
  • Nadzór nad realizacją strategii globalnej w poszczególnych spółkach i podległych im obszarach działalności.
  • Udział w rekrutacjach na kluczowe stanowiska w danych spółkach.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na pozycji międzynarodowej jako Dyrektor Zarządzający/Prezes Spółki/Chief Operating Officer/Dyrektor Regionu/Właściciel Spółki.
  • Doświadczenie zdobyte w branży automotive/ochrony środowiska/energetyki/technicznej/produkcyjnej będzie mile widziane.
  • Doświadczenie w realnym rozwoju spółek będzie dużym atutem.
  • Doświadczenie zdobyte w środowisku wymagającym przedsiębiorczego podejścia, samodzielności oraz zwinności poruszania się w mniejszych strukturach.
  • Ukończone studia wyższe z zakresu inżynierii/ekonomii/prawa/finansów. MBA lub studia z zakresu zarządzania stanowić będą duży dodatkowy atut.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym.
  • Wysoka orientacja na relacje interpersonalne i klientów.
  • Umiejętność tworzenia strategii i sprawnego jej wdrażania.
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych (ok. 50% czasu pracy).

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do firmy ze światowej czołówki w swojej kategorii.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (wraz z samochodem służbowym).
  • Elastyczność względem formy zatrudnienia.
  • Elastyczność względem trybu pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.