Internal Audit Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, posiadającej swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Internal Audit SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w audycie europejskich spółek,
  • Realizacja raportów z audytów europejskich spółek, przekazywanie wytycznych do Managmentu oraz nadzór ich realizacji,
  • Regularne przeprowadzanie audytu jakościowego procesów operacyjnych w ramach spółki SSC,
  • Analiza procesów w ramach jednostki SSC oraz klientów wewnętrznych SSC,
  • Współpraca z pozostałymi działami w ramach europejskich struktur korporacji.

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie,
  • Minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zrozumienie wewnętrznych standardów rachunkowych,
  • Zdolność Analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego  - dofinansowanie do dowolnego kursu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.