Interim Kierownik ds. optymalizacji - Ramp Up Manager

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Oławy szukamy Interim Ramp Up Managera, który będzie odpowiedzialny za aspekty związane z efektywnością i optymalizacją w zdefiniowanym okresie czasu ( na ten moment ok. 3 miesiące )

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive.

Opis stanowiska

  • Wdrożenie i realizacja planu poprawy efektywności dla zdefiniowanych obszarów
  • Wykrywanie i rozwiązywanie problemów strukturalnych
  • Zarządzanie zgodnie z RACI
  • Wdrożenie i zarządzanie Systemem Przeglądów MCRS (Managemnet Control and Review system)
  • Współpraca z powiązanymi działami dążąca do osiągnięcia ustalonego celu
  • Dbałość o osiąganie celów zdefiniowanych w obszarze produkcji
  • Określenie potrzebnych zasobów ludzkich na bazie prognozowanych zamówień klientów
  • Tygodniowe monitorowanie realizacji planu produkcji, głównych wskaźników
  • Realizacja cyklu oceny doskonalenia
  • Zapobieganie nieefektywnościom, ciągłe doskonalenie
  • Przygotowanie i prowadzenie spotkań eskalacyjnych dla klientów
  • Wypełnianie i wdrażanie zdefiniowanych w zakładzie procedur i standardów
  • Regularne raportowanie wyników produkcyjnych i realizacji zdefiniowanych zadań
  • Aktywne angażowanie się w doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Zarządzanie przy wykorzystaniu narzędzi Lean Management

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 6 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w tym min. 3-4 lata na stanowisku kierowniczym, bądź związanym bezpośrednio z optymalizacją procesów
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Management
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość norm IATF16949
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w rozbudowanym projekcie optymalizacyjnym
  • Rozwojowe środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page