Interim Finance Manager

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej poszukujemy osoby na stanowisko Interim Finance Managera. Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za wdrożenie procesów kontroli wewnętrznej, zbudowanie procesów i komórki kontrolingu w organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o długoletniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej.

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja strategii finansowej Spółki ze szczególnym uwzględnieniem projektów biznesowych, inwestycji oraz różnych mechanizmów/źródeł finansowania,

  • Wsparcie Zarządu Spółki w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć biznesowych,

  • Organizacja pracy zespołu finansów i księgowości, weryfikacja dotychczasowego modelu pracy, zaprojektowanie i wdrożenie zmian,

  • Stworzenie procesów kontroli wewnętrznej, wdrożenie struktur kontrolingowych do organizacji,
  • Optymalizacja bieżącej działalności pod kątem jej rentowności,

  • Dostarczanie Zarządowi i Właścicielom finansowych wiarygodnych informacji zarządczych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie we wdrażaniu i usprawnianiu procesów kontrolingowych w spółkach,
  • Szybka dostępność do podjęcia kontraktu- możliwość rozpoczęcia pracy od połowy stycznia 2023,
  • Wysoka dojrzałość biznesowa, umiejętność współpracy z top managementem, umiejętność do przekonywania i wdrażania nowych rozwiązań w organizacji,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego- poziom umożliwiający swobodną komunikację biznesową,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B- praca stacjonarna,
  • Minimum 6-miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia i pozostania w organizacji,
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od zgromadzonego doświadczenia,
  • Współpraca z lokalnym i międzynarodowym zarządem, realny wpływ na kształtowanie strategii finansowej spółki,
  • Ciekawy projekt dotyczący wdrożenia procesów kontrolingowych do organizacji,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page