Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0285

Obowiązki:

1) ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW GHP/GMP,HACPP
2) BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA (EXCEL, WORD, SYSTEM MAGAZYN VULCAN I SYSTEM STOŁÓWKA VULCAN)
3) DOKONYWANIE ZAKUPÓW ZAOPATRZENIA KUCHNI WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI
4) PRZYJMOWANIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM
5) SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI ZAKUPU Z FAKTURĄ I OPISYWANIE FAKTUR
6) ZNAJOMOŚĆ ZASAD ŻYWIENIA I NORM ŻYWIENIOWYCH
7) SPORZĄDZANIE JADŁOSPISÓW
8) PRZESTRZEGANIE DZIENNEJ STAWKI ŻYWIENIOWEJ
9) KONTROLOWANIE TERMINÓW PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA ARTYKUŁÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W MAGAZYNIE ORAZ WŁAŚCIWE ICH PRZECHOWYWANIE
10) PROWADZENIE MAGAZYNU I DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, W TYM ROZLICZANIE MAGAZYNU
11) PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ NA POSIŁKI I ORAZ WYPROWIANTOWAŃ

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • PUNKTUALNOŚĆ

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Intendent

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe-technik żywienia zbiorowego, technik organizacji usług gastronomicznych, kucharz, dietetyk lub wykształcenie ekonomiczne umiejętność: dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość doświadczenie zawodowe - minimum 3 miesiące pracy w zakładzie żywienia zbiorowego-preferowana stołówka szkolna

Miejsce pracy: WOJCIECHOWSKA 38, 20-704 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy