Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3601

Obowiązki:

1.Zaopatrywanie szkoły w żywność.
2.Nadzorowanie sporządzania posiłków i przydzielania porcji żywnościowych.
3.Sporządzanie jadłospisów.
4.Przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz właściwe ich przechowywanie.
5.Prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6.Przestrzeganie przepisów związanych z HACCP.
7.Rozliczanie stanu magazynu.
8.Rozliczanie faktur.
9.Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy w placówce.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • 1.Obywatelstwo polskie. 2.Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe technolog żywienia, dietetyk lub wykształcenie gastronomiczne). 3.Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku. 4.Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe. 5.Nieposzlakowana opinia. 6.Znajomość przepisów HACCP. 7.Dobra obsługa komputera (Excel, Word). 8.Znajomość zasad żywienia i norm żywieniowych. II Wymagania dodatkowe 1.Umiejętność analitycznego myślenia. 2.Samodzielność i umiejętność pracy w zespole. 3.Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. 4.Komunikatywność i wysoka kultura osobista. 5.Odpowiedzialność za realizację zadań.

Miejsce pracy: 36-024 Hyżne 103, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty 1.List motywacyjny. 2.CV. 3.Dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy, szkolenia. 4.Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach. 5.Aktualne oświadczenie o niekaralności. Wyżej wymienione dokumenty powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Gimnazjum w Hyżnem zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 Dokumenty należy składać osobiście w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Hyżnem, Hyżne 103 w godzinach pracy Urzędu tj. 7.30 15.30 w zaklejonych kopertach z dopiskiem Nabór na wolne stanowisko intendenta w Gimnazjum w Hyżnem. Termin składania ofert: od 26.06.2019 r. do 10.07.2019 r. do godz. 15 00 (decyduje data wpływu dokumentów). Oferty, które wpłyną po terminie, będą nieczytelne lub nie będą zawierały wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu i zakwalifikują się do dalszego postępowania rekrutacyjnego, będą informowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacje związane z naborem udzielane będą w dniach i godzinach pracy Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Hyżnem pod numerem tel. 17 22 95 005.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy