Inteligentny, doświadczony programista (-tka) frontu/PHP w Krakowie

Nonstop Hankus & Cecek Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nonstop, prężna, obsługująca ciekawych klientów firma z Krakowa, w związku z szybkim postępem w planach podboju wszechświata szuka człowieka większego kalibru na stanowisko programista frontu.

Wymiar pracy: full-time. Forma współpracy - długoterminowa umowa firma-firma.

Potrzebujemy kogoś na miejscu w firmie, w Krakowie, zdalnym freelancerom tym razem dziękujemy.

Parę słów o nas: realizujemy ciekawe zlecenia dla klientów w Polsce i za granicą. Wśród naszych klientów są zarówno poważni gracze na rynku usług wideo w USA, wiodące portale internetowe i telewizje cyfrowe w kraju i za granicą. Obsługujemy również rynek bankowy. Pracujemy dla klientów w Europie, Azji i Ameryce. Realizujemy projekty związane z edukacją, bankowością, komunikacją, podpisem elektronicznym, systemami self-care i społecznościami. Współpracujemy także z kilkoma startupami.

Oferujemy dobre wynagrodzenie, ale upieramy się przy 2 miesięcznym okresie próbnym żeby obie strony miały czas na zbudowanie zaufania. Nasze relacje budujemy w oparciu własnie o zaufanie, ale także niezawodność i odpowiedzialność. Oprócz tego gratis dorzucamy fajną atmosferę pracy, opiekę merytoryczną bardzo dobrych programistów, no i pracę, dużo interesującej pracy w różnych projektach. Oprócz tego becikowe, premie projektowe i okolicznościowe, oraz, od wielkiego dzwonu, uścisk dłoni prezesa.

List motywacyjny nie jest konieczny, ale jeśli będzie, przeczytamy z powagą, uwagą i zrozumieniem.

Wymagania

Wymagania nie są przesadne :) - szukamy osoby pracowitej, ambitnej i przede wszystkim odpowiedzialnej za powierzone zadania. Jeśli chcesz z nami pracowac na tym stanowisku, musisz nie tylko naprawdę dobrze pisać kod, ale również wiedzieć, jak się ogarnia projekt, co to jest MVC, deadline, Scrum, Kanban etc, etc.

Wymagania absolutnie podstawowe:

  • co najmniej bardzo dobra znajomość JScript i przynajmniej jednego z frameworków SPA (React, Angular2+, VueJS),

  • inteligencja, chęć do pracy i poczucie humoru.

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy komercyjnej realizacji projektu SPA

  • znajomość VueJS,

  • znajomość PHP,

  • angielski w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Nonstop od 10 lat tworzy dedykowane, skalowalne rozwiązania IT dla klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony - jak najdłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy