Integrator Oprogramowania

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy programistów - integratorów o różnym doświadczeniu do projektów realizowanych dla klientów (branża finansowa, gamingowa)

Zadania:

  • Rozwój istniejących oraz tworzenie nowych przepływów i usług na Mule ESB
  • Optymalizacja istniejącego kodu a także udział w analizie i projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwijaniu integracji (jedna z technologii: Mule EE, Oracle ESB, IBM Broker)
  • Znajomość SOA/EAI/ESB/BPEL/BPMN
  • Praktyczna znajomość SQL i baz danych (m.in. Oracle, MySQL)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B, stawka junior: 300-600 zł + VAT, middle i senior: 700-1200 zł + VAT/ dzień
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
  • Rowerownia, prysznice, szafki dla rowerzystów
  • Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu
  • Opieka medyczna Enelmed
  • 14 dniowy termin płatności
VLOG