Integration Tester

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, światowego lidera w tworzeniu i wdrażaniu inteligentnych systemów transportowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Integration Tester.

Główne obowiązki:

• Projektowanie i dokumentowanie przypadków testowych i planów testów integracji komponentów,

• Wykonywanie testów, raportowanie postępów i wyników końcowych,

• Zgłaszanie problemów,

• Utrzymanie infrastruktury testowej.

Lokalizacja: Wrocław (hybrydowo)

Wymagania:

Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania,

• Umiejętność projektowania i dokumentowania przypadków testowych,

• Płynna komunikacja ustna i pisemna w języku angielskim (minimum poziom B2).

Klient oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (PKUP 50%) lub b2b,

- Elastyczne godziny pracy,

- Prywatną opiekę zdrowotną,  imprezy towarzyskie, dofinansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych, szkolenia i kursy,

- Ciekawe, pełne wyzwań międzynarodowe projekty,

- Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media