Integration Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124313

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

INTEGRATION DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 120-140 zł netto/h

Zadania:

• Projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
• Odpowiedzialność za rozwój, integrację i utrzymanie nadzorowanych systemów IT
• Budowanie wysoko dostępnych, wydajnych i skalowalnych rozwiązań
• Implementacje zmian w systemach
• Dbanie o wysoką wytwarzanych rozwiązań
• Ścisła współpraca z architektami, developerami oraz całym zespołem projektowym

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia w roli developera integracji
• Doświadczenie w integrowaniu środowisk z wykorzystaniem ESB, preferowane WSO2
• Znajomość Java, Javascript, XML/XLST, JSON, API management,
• Znajomość zagadnień i praktyk DevOps
• Znajomość i doświadczenie w pracy z AWS
• Doświadczenie w budowaniu wysokodostępnych, wydajnych i skalowalnych rozwiązań
• Doświadczenie w pracy z metodykami Agile (szczególnie cenne SAFe)
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w zespole

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
• Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie edukacyjnej
• Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland