Integration Developer z Java

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1140056

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie oraz tworzenie usług i rozwiązań integracyjnych w korporacyjnych środowiskach
  • Wdrażanie stworzonych integracji do środowiska produkcyjnego i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych produktów i usług oraz ich zgodność z ustalonymi wymaganiami biznesowymi.

Wymagania:

  • Solidne doświadczenie w obszarach integracji systemów IT i architektury SOA
  • Znajomość komercyjnych lub open-sourcowych szyn integracyjnych (WSO2 // Tibco // JBoss)
  • Bardzo dobra znajomość usług sieciowych i protokołów komunikacyjnych
  • Formaty wymiany danych typu XML, XSD, itd.
  • Java / Spring / Hibernate
  • Bazy danych (MS SQL, Oracle)
  • Umiejętność pracy z narzędziami CASE i znajomość standardu UML 2.x.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B
  • Praca 100% zdalnie (do końca roku), później ok. 2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie
  • Projekty dotyczące integracji korporacyjnych systemów finansowych
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem lub prześlij swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland