Oferta wyróżniona

Insurance Analyst

WROCŁAW, dolnośląskie

AXA XL

Opis stanowiska pracy

Insurance Analyst(Job Number: 16000008)

DISCOVER your opportunity

Have you ever wondered how a Space Shuttle or a Jurassic Fossil get insured? Well, we know, because we do it! Want to join us?

Currently we are looking for a great person to fill the position of Insurance Analyst.

What does it mean?

  • Performing variety of data administration, validation and reporting tasks to support our underwriters in accordance with established procedures
  • Performing maintenance and service of new and renewal businesses in an accurate and timely manner
  • Utilizing corporate database systems
  • Providing quality service to internal customers
  • You will report to the local Line Manager

We’re looking for someone who has these abilities and skills:

  • University degree or relevant experience
  • Min. 1 year of experience in corporate environment
  • Fluent English – C1
  • Communicative, proactive, team player, detail focused with good organizational skills

AXA XL część grupy AXA skupiająca się na ubezpieczeniach majątkowych,... wypadkowych i ryzyku specjalnym, szczyci się kompetencjami w rozwiązywaniu zagadnień złożonego ryzyka. Nie tylko dostarczamy usługi ubezpieczeniowe i reasekuracyjne dla średnich firm, organizacji międzynarodowych i osób prywatnych, ale wytyczamy nowe drogi sektora ubezpieczeń.

W jaki sposób? Łączymy silną i efektywną platformę kapitałową z wiedzą opartą na danych, nowoczesną technologią i utalentowanymi współpracownikami w łączącym ich miejscu pracy, by aktywizować obsługę klienta najwyższej jakości we wszystkich liniach biznesu – ubezpieczenia nieruchomości, majatkowe, wypadkowe, finansowe i specjalistyczne.

W tym nowatorskim i elastycznym podejściu do rozwiązań w zakresie ubezpieczeń, wybieramy do współpracy tych, którzy napędzają zmianę na lepsze.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Ubezpieczenia , Praca Biuro / Dokumentacja