Instruktor warsztatów edukacyjnych - półkolonie letnie Wrocław

MileStep

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wychowawcę półkolonii letnich we Wrocławiu. Zapraszamy osoby, które lubią pracować z dziećmi i chcą prowadzić zajęcia w formule doświadczeń i eksperymentów z pogranicza takich przedmiotów jak fizyka, chemia, geografia, biologia

lub

nauczyciela, który poprowadzi warsztaty plastyczno-artystyczne (malowanie, decoupage, ceramika, itp.) dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Zakres obowiązków:

- opieka nad dziećmi oraz prowadzenie warsztatów dla dzieci według ustalonego programu

- organizowanie gier i zabaw ruchowych pomiędzy warsztatami

- wspieranie dzieci w rozwijaniu zainteresowań.

Gwarantujemy inspirujące środowisko pracy, elastyczną organizację pracy, możliwość długoterminowej współpracy (głównie w ferie i wakacje) oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewniamy starannie opracowany program merytoryczny zajęć i specjalistyczne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Wymagania

Mile widziane:

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku 5-10 lat

- przygotowanie merytoryczne do prowadzenia tego rodzaju warsztatów (ukończone studia kierunkowe lub ostatni rok studiów)

- ukończony kurs pedagogiczny/kurs wychowawcy kolonijnego

- zaangażowanie i chęć dzielenia się z dziećmi swoją wiedzą i umiejętnościami

- otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która prowadzi szkolenia d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta