Instruktor w klubie fitness

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Miejsce pracy: Opole, Aleja Solidarności

Zadania:

  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami klubu (informowanie w razie potrzeby jak prawidłowo użytkować przyrządy)
  • Administrowanie i koordynowanie klubu fitness
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług klubu fitness (realizowanie targetów)
  • Promowanie zdrowego trybu życia

Wymagania:

  • Wiedza merytoryczna z zakresu zdrowego trybu życia i fitness
  • Ukończony kurs instruktora fitness/ ukończone studia na AWF (min. uzyskany tytuł licencjata)
  • Umiejętność korzystania ze sprzętu na siłowni
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pół etatu (godziny popołudniowe)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia

Numer ref. IKF/051/OKA
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials