Instruktor Techniczny

Renault

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniony na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników autoryzowanych Koncesji Renault, a przez to za zwiększenie zadowolenia Klientów z pracy serwisów i jakości wykonywanych usług, a także za zmniejszenie kosztów gwarancyjnych oraz ilości powrotów do serwisów.

Podstawowe zadania:

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu mechaniki pojazdowej, elektrotechniki i elektroniki samochodowej dla pracowników autoryzowanych serwisów Renault i Dacia z Polski i Krajów Bałtyckich,
  • Prowadzenie szkoleń technicznych z nowych modeli i technologii wprowadzanych na rynek przez marki Renault i Dacia,
  • Walidacja jakości materiałów szkoleniowych opracowanych przez Centralę Renault,
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz samochodów i podzespołów do szkoleń praktycznych,
  • Prowadzenie testów i egzaminów dla uczestników szkoleń,
  • Udział w szkoleniach w Centrali Renault.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie inżynierskie lub techniczne (minimum średnie),
  • Min. 5 lat w branży motoryzacyjnej,
  • Wysoki poziom wiedzy praktycznej w zakresie motoryzacji, technologii napraw i diagnostyki podzespołów mechanicznych i elektronicznych,
  • Wiedza na temat napraw samochodów hybrydowych i elektrycznych,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość przekazywania wiedzy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, również w zakresie branżowym,
  • Opanowana obsługa pakietu Office, w szczególności Power Point.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna),
  • możliwość dalszego rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. ze zdjęciem i listu motywacyjnego
w ciągu 14 dni od chwili ukazania się ogłoszenia
poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Renault Polska Sp. z o.o.