Opis stanowiska pracy

  • • Prowadzenie zajęć z zakresu nauki gry w szachy w wyznaczonym terminie przez Zleceniodawcę
  • • Rzetelne i systematyczne prowadzenie wymaganej przez Zleceniodawcę dokumentacji, prowadzenie dziennika elektronicznego
  • • Upowszechnianie gry w szachy wśród dzieci i młodzieży poprzez organizowanie i prowadzenie zajęć szachowych
  • • Organizacja rozgrywek szachowych

Instruktor otrzymuje od nas autorski program nauczania w postaci zeszytów ćwiczeń wraz z naklejkami, medalami i pucharami dla dzieci, które otrzymują je za rozwiązywanie kombinacji i łamigłówek szachowych.

Zajęcia dla danej grupy odbywają się raz w tygodniu, 3 razy zajęcia teoretyczne z książeczek, 1 raz w tygodniu organizowanie turnieju dla dzieci.

Niezbędne wymagania

  • kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć szachowych tj. instruktora, nauczyciela
  • Wykształcenie pedagogiczne lub uprawnienia instruktorskie
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności instruktora/nauczyciela
  • Nieposzlakowana opinia
  • Chęć rozwoju i osiągania sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą

Wymagania mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w charakterze instruktora/nauczyciela szachów
  • Członkostwo w klubach i organizacjach szachowych

Prezentacja firmy

Prowadzimy zajęcia szachowe w szkołach podstawowych na terenie całego kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2022
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
09.2022-06.2023
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
50PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta, Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne