Instruktor nauki jazdy kat.B

Szkoła Jazdy Zebra

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca będzie polegała na szkoleniu osób na prawo jazdy kat. B oraz B automat.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia z możliwością umowy o pracę
  • w dowolnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
  • gwarantujemy ciągłość zatrudnienia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Nie wymagamy stażu pracy!

  • kandydat powinien posiadać aktualną legitymację instruktora kat,B lub  zobowiązać się do jej uaktualnienia,
  • jeśli, kandydat nie będzie posiadał aktualnych warsztatów instruktorskich to skierujemy go na kurs.

Prezentacja firmy

Najistotniejszą kwestią w drodze do uzyskania prawa jazdy jest wybór szk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 23PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
trzy rodzaje dodatków
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive