INSTALATORZY SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH

NTSystem Sp. z o.o.

Gdańsk, 80-283, pomorskie

Opis stanowiska pracy

NTSystem jest firmą specjalizującą się w budowaniu systemów niskoprądowych i elektrycznych dla obiektów przemysłowych, hoteli, użyteczności publicznej jak również wojskowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko INSTALATORA, ELEKTRYKA, INFORMATYKA (KONFIGURACJE SYSTEMÓW TAKICH JAK: SATEL, GALAXY, COMPAS, ROGER, SAMSUNG, BOSCH, SONY)

Od kandydatów oczekujemy:
-minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, (mile widziani studenci wydziałów technicznych)
-dyspozycyjności,
- samodzielności przy realizacji podłączeń i konfiguracji,
-dobrej organizacji pracy.

Wymagania

-pracę z własnym zespołem w szybko rozwijającej się firmie,
- samochód służbowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na umowę zlecenie/ umowę o dzieło/ własną działalność.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie cv na adres w temacie wpisując „instalator systemów”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

NTSystem Sp. z o.o. <br/>Firma istniejąca od 2002 r. działająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems