Instalator systemów multimedialnych

INTEGRATED PROFESSIONAL SOLUTIONS SP Z O O

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Montaż i konfiguracja systemów AV na podstawie dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie i terminacja okablowania
  • Koordynacja prac na budowie

Wymagania:

  • Znajomość systemów AV
  • Umiejętność organizacji pracy i komunikatywność
  • Podstawowa wiedza w zakresie IT
  • Uprawnienia SEP do 1kV (Grupa G1 – eksploatacja)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do wyjazdów
  • Brak przeciwskazań do prac na wysokości

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowisk CAD
  • Certyfikaty branżowe
  • Znajomość systemów DSO, KD, SSWiN, CCTV, etc

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe);
  • Możliwość rozwoju zawodowego..
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.