Opis stanowiska pracy

Firma KERATRONIK - czołowy producent systemów GPS w Polsce w związku
z dynamicznym rozwojem nowej linii produktowej dedykowanej rozwiązaniom CARSHARINGOWYM poszukuje osób na stanowisko:

Instalator Systemów GPS

ZAKRES ZADAŃ:

  • instalacja systemów GPS w pojazdach,
  • instalacja dodatkowych akcesoriów w pojazdach,
  • przygotowanie osprzętu przed instalacją,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • konfiguracja i uruchomienie zainstalowanych urządzeń.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w elektryce samochodowej osobowej i ciężarowej,
  • średnie wykształcenie (kierunki techniczne),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność,
  • punktualność,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • profesjonalne szkolenia,
  • atrakcyjne zarobki,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • udział w realizowaniu nowatorskich projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv za pomocą opcji Aplikuj.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Keratronik powstała w 1995r. Od początku swojej działalnośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Administracja biurowa