Instalator Sieci Światłowodowych FTTH – BEZ DOŚWIADCZENIA – WSZYSTKIEGO NAUCZYMY

Nowy Targ, Limanowa, Zakopane, Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko, Gorlice, małopolskie

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • budowa instalacji światłowodowych (FTTH)
  • budowa przyłączy sieci kablowej, przewierty, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek
  • budowa kabli światłowodowych w kanalizacji technicznej lub na podbudowie słupowej
  • montaż okablowania strukturalnego w budynkach, montaż osprzętu technicznego
  • wykonywania światłowodowych instalacji abonenckich,
  • wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników
  • pomoc w usuwaniu uszkodzeń na sieciach dostępowych
  • spawanie światłowodów
  • brak doświadczenia nie stanowi przeszkody – wszystkiego Cię nauczymy!

DO WSPÓŁRACY ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM NIEPEŁNOPSPRAWNOŚCI

Wymagania:

  • chęć do pracy oraz do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • posługiwanie się narzędziami takimi jak wiertarka

Mile widziane:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • kurs montażysty instalacji światłowodowej
  • kurs spawacza światłowodów
  • uprawnienia SEP
  • zdolności manualne, technczne
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki łączności, elektryczne, teleinformatyczne lub pokrewne

HUAPOL Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji,... utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka