Instalator Serwisant sieci teleinformatycznej

Polnet

Katowice, 40-718, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do budowy i rozbudowy sieci teletechnicznej. Obszar pracy województwo śląskie (Katowice, Jaworzno, Sosnowiec, Chorzów ...)

Zakres obowiązków:
- budowa tras kablowych
- budowa instalacji teletechnicznych
- drobne prace budowlane
- wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, dekodery)
- podłączanie nowych klientów w technologiach kablowych i światłowodowych
- konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
- serwisowanie sieci światłowodowych
- przyjmowanie zgłoszeń usterek i awarii od klientów
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- podstawowa znajomość technologii sieciowych
- chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
- umiejętność pracy w zespole
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (do 6m)
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- spawanie światłowodów przy użyciu spawarki światłowodowej (mile widziane)
- wykształcenie techniczne (mile widziane)
- uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
- znajomość montażu oraz serwisu sieci domofonowych (mile widziane)

Prezentacja firmy

Internet, telewizja, telefonia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja