Koordynator Instalacji Sanitarnych i HVAC

Trebbi Polska Sp. z o.o.

00-675 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Odpowiedzialność za nadzór nad pracami w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC przy projektach budowlanych, w szczególności:

-Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego
-Biegła znajomość procedur PB w zakresie sprawowanej funkcji
-Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z obowiązującymi normami technicznymi, warunkami technicznymi, specyfikacją techniczną oraz kompletnością pod względem formalnym
-Koordynacja dokumentacji wewnątrzbranżowej i realizacji robót w oparciu o uzgodnienia z kierownikami projektów i wymaganiami Klientów
-Kontrola poprawności realizowanych robót z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej jak również harmonogramem rzeczowo - finansowym;
-Kontrola należytej jakości wykonanych robót i wbudowanych materiałów budowlanych
- Potwierdzenie faktycznie wykonanych robót, rozliczanie Wykonawców oraz potwierdzenie usunięcia wskazanych wad / błędów
-Kontakt z projektantem, uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych
-Zatwierdzanie kart materiałowych
-Kontakt z działem reklamacji w zakresie diagnozy zgłaszanych usterek oraz propozycji naprawy
- Uczestniczenie w próbach technicznych instalacji, urządzeń.
- Udział w czynnościach odbiorowych instalacji i przekazaniu ich do użytkowania.

Wymagania

- 7 - 10 lat doświadczenia w budownictwie
- min 5 lat doświadczenia jako kierownik robót lub inspektor nadzoru na projektach
- uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych / mile widziane dodatkowe uprawnienia projektowe
- doświadczenie w koordynacji projektowej w biurze projektowym, bądź na kontraktach typu „design&build”
- znajomość języka angielskiego na poziomie biegłości zawodowej, włącznie ze słownictwem technicznym w mowie i piśmie
- dyspozycyjność i elastyczność co do krótko i długookresowych delegacji służbowych
- dobra znajomość programu Norma Pro
- znajomość Auto Cad i MS Project
- dobra znajomość pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Trebbi Polska to niezależna profesjonalna spółka konsultingowa z sektora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie