instalator klimatyzacji/pomocnik instalatora

Gradient - Chłodnictwo, Klimatyzacja

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Mamy przyjemność przedstawić OFERTĘ PRACY na stanowisko Instalatora w zakresie Klimatyzacji i Chłodnictwa

GRADIENT stawia na najwyższą jakość wykonywanych usług oraz proponowanych urządzeń.

OBOWIĄZKI na tym stanowisku obejmują:
- montaż, serwis, konserwację oraz naprawy
urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych.
- obsługę klienta
- sporządzanie protokołów i dokumentacji po wykonaniu usługi

PRACA wykonywana jest w siedzibie firmy jak również bezpośrednio u klienta na terenie Łodzi oraz województwa, przewidujemy również sporadyczne wyjazdy na terenie całej Polski.

Oferujemy stabilne stanowisko z możliwością rozwoju w przedsiębiorstwie z blisko trzydziestoletnią tradycją, zlokalizowanym w Łodzi.

Wymagania

CECHY wymagane na oferowanym stanowisku to:
- bardzo mocne nastawienie na EFEKT wykonywanych czynności, wyrażone w zadowoleniu klienta końcowego oraz pracodawcy
- solidność, rzetelność, dokładność, punktualność i wysoka kultura osobista, jako warunki wysokiej jakości obsługi klienta
- chęć ciągłej nauki i powiększania kwalifikacji w duchu obustronnych korzyści
- zdolności manualne pozwalające na skuteczne, szybkie i estetyczne wykonywanie usług

Wymagane od kandydatów UMIEJĘTNOŚCI i kwalifikacje:
- prawo jazdy kategorii B
- możliwość pracy na wysokościach

Mile widziane będą:
- doświadczenie na stanowisku serwisowym
- uprawnienia elektryczne
- umiejętność twardego lutowania miedzi
- wykształcenie zawodowe lub techniczne
- znajomość układów lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych wentylacyjnych lub grzewczych

Zapraszamy do składania kandydatur!

Prezentacja firmy

Firma powstała 10.01.1984 roku. Pod obecną nazwą działamy od roku 2000. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis