Opis stanowiska pracy

Praca polega na samodzielnym montażu i remoncie instalacji wodno-kanalizacyjnych i c.o. w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Do zadań będzie również należało samodzielne dokonywanie zakupu materiałów w związku z  wykonywanymi pracami.

Oferujemy:

- umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy

-  samochód firmowy wraz z narzędziami po okresie próbnym

- po wyrażeniu chęci/zainteresowania możliwość podjęcia nauki języka norweskiego pokrytego prze firmę

- stabilną pracę

Wymagania

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z wykształceniem zawodowym lub technicznym w zawodzie hydraulik-instlator z udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie około 5-letnim.

Jesteśmy zainteresowani osobami, które są zdecydowane do podjęcia długoletniej współpracy oraz osobami ambitnymi dążącącymi do podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartych na stosowanie nowoczesnych technologi instalacyjnych. Mile widziana umiejętność wykonywania innych prostych robót remontowo-budowlanych. Oczekujemy tylko ofert poważnych, spełniających w/w wymagania i preferencje.

Praca od 1 grudnia 2018.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B (niezbędne)

Znajomość rysunku technicznego

Osoba ubiegająca się o pracę powinna cechować się umiejętnością samoorganizacji powierzonych zadań, samodzielnością oraz przystosowaniem się do nowych technologii i norm instalacyjnych w Norwegii

Mile widziane

Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana, lecz mile widziana chęć podjęcia nauki/kursu języka norweskiego (w czesci finansowanego przez firmę).

Informacje dodatkowe:

Pomagamy w  ubieganiu się o pozwolenie na pracę.

Prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim lub norweskim oraz listu motywacyjnego z krótkim opisem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej w ostatnich 3-5 latach.

Praca: hydraulik, budownictwo, instalator.

Prezentacja firmy

Firma budowlano-remontowa działająca na terenie Oslo i okolic. Zajmujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis